З Днем добровольця!

16.Бер.2023
З Днем добровольця!

Сьогодні вітаємо всіх добровольців України.

14 березня 2014 року перші 500 активістів Самооборони Майдану сформували добровольчий батальйон. Це свято є новим для національного календаря України та символізує споконвічну боротьбу українців за власну державу. Добровольці- серед яких вчителі Житомира, стали на захист України у 2014 та 2022 роках.

Ви – опора держави, наші захисники!

Дякуємо за захист, спільно наближаємо перемогу.

14.03.2023 р. До дня Українського Добровольця завідувач ЖЦРД №5 Гришко  Тетяна Дмитрівна  разом з дітками передали листівки, солодощі, обереги та малюнки зі словами підтримки та надії на мирне життя,  у військовий шпиталь та безпосередньо військовослужбовцям, які нині лікуються в нашому місті. Ініціював такий візит до наших захисників департамент освіти Житомирської міської ради.

Діти та батьки ЖЦРД №5 намалювали малюнки, виготовили обереги та написали листи з побажаннями  та подяками для військовослужбовців. Впевнені, що тепло дитячих робіт і позитивна енергетика прибавлять сили та мужності нашим військовим. Адже українські захисники, особливо військові, з великою ніжністю ставляться до листів і малюнків, які їм передають діти.

Захисники боронять кордони України аби ми могли могли гідно виховувати та навчати підростаючі покоління. Ми доземно вклоняємося їм за це, тому сьогодні завітали з малюнками та гостинцями -,каже директор департаменту освіти Житомирської міської ради Валентин Арендарчук.