Спільна творчість дорослих і дітей

13.Гру.2021

За церковними легендами, святий проповідував християнство у Скіфії й дійшов аж до Києва, де на одному з пагорбів поставив хрест зі словами: «Чи бачите гори ці? Повірте мені, на них засяє благодать Божа». В цей день гріх щось робити без поважної причини. Дівчата також грішать ворожачи, а хлопці просто відпочивають. В цей день здавна забороняли … Продовжити читання “13 грудня – День Андрія (Калита) — народно-християнське свято.”

Детальніше
30.Кві.2021

        

Детальніше
13.Бер.2021

9 Березня Україна відзначає 207- у річницю від дня народження Тараса Шевченка, українського поета, художника, мислителя. Згадуючи Великого Кобзаря, ми вшановуємо пам’ять поета, який заклав міцний фундамент для розбудови демократичної та високоосвіченої української держави. «Слово може бути сильнішим за зброю». Тарас Шевченко довів це своїм життєвим прикладом. Незламність духу й невпинна боротьба за свободу, які … Продовжити читання “207 річниця від дня народження Тараса Шевченка.”

Детальніше
04.Січ.2021

Напередодні Новорічних і Різдвяних свят всі ми маємо надії на те, що наступний рік обов’язково принесе добрі зміни, а зимові свята наповнять наше життя позитивом. Прощаючись зі старим роком, ми сподіваємося на краще майбутнє, на певні власні здобутки та перемоги, на мир і злагоду в нашій країні. Бажаємо, щоб всі наші мрії обов’язково справдилися, здобутки … Продовжити читання “З новорічними та Різдвяними святами! Зимова казка-витинанка.”

Детальніше
12.Гру.2020

З метою запобігання коронавірусній хворобі в ЖЦРД №5 було проведено тематичний тиждень «Як уберегтися від коронавірусу». Формували у дітей елементарні уявлення про мікроби, про засоби захисту від хвороботворних мікробів. Вчили дотримуватися правил безпеки всіх членів родини (носити маски індивідуального захисту, ретельно і часто мити руки з милом, користуватися антисептиком, зміцнювати імунітет, одягати маску коли виходиш … Продовжити читання “Тематичний тиждень «Як уберегтися від коронавірусу».”

Детальніше