Наші досягнення

15.Лют.2022

Днями у Житомирі відбувся відкритий обласний чемпіонат з Айкідо. Змагання провела громадська організація  “житомирська Федерація айкідо Айкіте гатана рю», учасниками яких стали близько 150 дітей різних вікових категорій, зокрема вихованці п’яти клубів айкідо – з Житомира, Черняхова, Коростишева, Новогуйвинська та Денишів. Наші юні спортсмени середньої групи № 1 “Промінці” не зупинились на досягнутому і, як … Продовжити читання “Вітаємо наших призерів!”

Детальніше
03.Гру.2021

За підсумками міського етапу всеукраїнської виставки-конкурсу “Український сувенір”, що проводилася 27 жовтня 2021 року серед закладів дошкільної освіти міста робота вчителя-логопеда Сокольнікової І. П. ЖЦРД № 5 “Неслухняний гарбузик” за оповіданням В. Чухліба “Неслухняний гарбузик” отримала перемогу в номінації “Українська народна іграшка за мотивами українських дитячих поетів та письменників, персонажами яких є овочі та фрукти”. … Продовжити читання “Вітаємо з перемогою!”

Детальніше
03.Січ.2021

12-14 жовтня 2020 були учасниками ХІІ Міжнародної виставки “Інноватика в сучасній освіті”. На вставці були представлені матеріали Сімчук О. В., вихователя зображувальної діяльності ЖЦРД № 5, завідувач Гришко Т. Д., з теми “Використання фракталів в зображувальній діяльності як інструмент розвитку творчої уяви та креативності дітей старшого дошкільного віку”. Нагороджені дипломом за презентацію досягнень і впровадження … Продовжити читання “Наші досягнення.”

Детальніше
19.Сер.2020

Наші перемоги!

Детальніше