Новини

16.Кві.2021

Навесні починається наймасштабніше прибирання країни. Тож проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» стало доброю традицією, що відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища. Акція має на меті перш за все докорінно змінити ставлення населення до проблеми покращення довкілля та санітарного стану територій, … Продовжити читання “Всеукраїнська акція «За чисте довкілля».”

Детальніше
01.Кві.2021

Організація харчування дітей у закладі освіти. Організація харчування дітей  у  закладі  дошкільної освіти  здійснюється  відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 року № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 01.06.2004 року № 242/329;   «Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах», затвердженої  спільним наказом … Продовжити читання “Організація харчування дітей у закладі освіти.”

Детальніше
30.Бер.2021
Детальніше
13.Бер.2021
Детальніше
13.Бер.2021

9 Березня Україна відзначає 207- у річницю від дня народження Тараса Шевченка, українського поета, художника, мислителя. Згадуючи Великого Кобзаря, ми вшановуємо пам’ять поета, який заклав міцний фундамент для розбудови демократичної та високоосвіченої української держави. «Слово може бути сильнішим за зброю». Тарас Шевченко довів це своїм життєвим прикладом. Незламність духу й невпинна боротьба за свободу, які … Продовжити читання “207 річниця від дня народження Тараса Шевченка.”

Детальніше