Новини

20.Бер.2023

В ЖЦРД №5 було проведено конкурс ” Кращий город на підвіконні”. Город на підвіконні в закладі дошкільної освіти сприяє розвитку допитливості і спостережливості в дітей, він допомагає краще пізнати життя рослин. Дана форма роботи дає можливість розширити уявлення дітей про рослини , як живі організми, про умови, необхідні для їх росту і розвитку, розвивати естетичні … Продовжити читання “Конкурс ЖЦРД № 5 ” Кращий город на підвіконні”.”

Детальніше
16.Бер.2023

Сьогодні вітаємо всіх добровольців України. 14 березня 2014 року перші 500 активістів Самооборони Майдану сформували добровольчий батальйон. Це свято є новим для національного календаря України та символізує споконвічну боротьбу українців за власну державу. Добровольці- серед яких вчителі Житомира, стали на захист України у 2014 та 2022 роках. Ви – опора держави, наші захисники! Дякуємо за захист, спільно наближаємо перемогу. 14.03.2023 р. До дня Українського Добровольця завідувач ЖЦРД №5 Гришко  Тетяна … Продовжити читання “З Днем добровольця!”

Детальніше
16.Бер.2023

Одним із важливих щорічних заходів, що сприяють розвитку духовних цінностей та відродженню національної культури – є відзначення Шевченківських днів. Тож 9 березня, до дня народження Тараса Григоровича Шевченка, в Житомирському центрі розвитку дитини 5 відбулось музично – поетичне свято під назвою “Зацвіла в долині червона калина”. Головна мета свята: вшанування пам’яті великого Кобзаря, прагнення бути … Продовжити читання “9 березня – день народження Тараса Григоровича Шевченка.”

Детальніше
07.Бер.2023

З 1 – 7 березня 2023 року Житомирський центр розвитку дитини №5 долучився до ІІ Міжнародного заняття доброти від БФ «Щаслива лапа» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Флешмобу #Добро переможе!!!! Віримо в перемогу добра та щасливе майбутнє в Україні для людей та тварин. Передаємо естафету Житомирський дошкільний навчальний заклад 58 “Дивограй”. #заняття_доброти 2023 #happypaw На занятті доброти  ознайомили дітей з історією одомашнення тварин; розширили знання дошкільників … Продовжити читання “ІІ Міжнародне заняття доброти від БФ «Щаслива лапа».”

Детальніше
06.Бер.2023

01.03.2023 року в ЖЦРД №5 було проведено «Фестиваль педагогічної творчості». Педагогічні працівники, які атестувалися у 2022 – 2023 н. р.  підготували творчі звіти, ознайомили присутніх із власним досвідом роботи, упровадження інноваційних технологій, представили власні авторські методичні напрацювання. Під час заходу педагоги ознайомилися з передовим педагогічним досвідом, нетрадиційними підходами до організації та проведення виховних заходів. На … Продовжити читання “Фестиваль педагогічної творчості 2022 – 2023.”

Детальніше