Новини

14.Лис.2019

       30.10.2019 р. в закладі було проведено семінар – практикум з використанням інтерактивних форм роботи на тему: “Експериментально – дослідницька діяльність дітей у природі як технологія пізнавального розвитку”.      Педагоги мали нагоду поглибити свої знання з теми, поекспериментувати, подосліджувати, поринути в цікавий світ гри. Отримали позитивні емоції, бажання втілювати в практику роботи … Продовжити читання “Семінар – практикум”

Детальніше
14.Лис.2019

 В рамках проекту ” Дитячий садок і Нова українська школа: як прокласти місток” було організовано екскурсію в ЗОШ №28.        Ступницьку Жанну Олександрівну , вихователя – методист, Кусік Ірину Миколаївну , вихователя , та дітей старшої групи ” Промінці” гостинно зустріла директор ЗОШ № 28 ім.Гетьмана Виговського  Глінчевська Яніна  Анатоліївна  та вчителі.   … Продовжити читання “Організовано екскурсію в ЗОШ №28”

Детальніше
14.Лис.2019

  06.11.2019р. в  Житомирській міській раді відбулося урочисте нагородження освітян та учнів м. Житомира.      Колектив ЖЦРД 5, завідувач Гришко Тетяна Дмитрівна нагороджені за результатами участі в Одинадцятій Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» дипломом за презентацію освітніх інновацій і активну участь у розбудові національної освіти.      На виставці були представлені матеріали з … Продовжити читання “Нагородження освітян та учнів”

Детальніше
28.Жов.2019

    22-23 жовтня 2019р.відбулася Одинадцята міжнародна виставка Інноватика в сучасній освіті .     Педагоги м.Житомира ЦРД5 , СтупницькаЖ.О., вихователь -методист, Кусік І.М., вихователь представили на виставці матеріали з досвіду роботи щодо впровадження в освітній процес дошкільного сучасного закладу конструктора ЛЕГО.     Дякуємо керівництву департаменту освіти Житомирськоі міськоі ради, завідувачу НМЦ Мяновській Т.М. … Продовжити читання “Одинадцята міжнародна виставка Інноватика в сучасній освіті”

Детальніше
17.Жов.2019

Осінні роботи виставка 2019

Детальніше