Музичний керівник

05.Сер.2022
Детальніше
22.Чер.2021

В нашому закладі літо розпочалося з проведення тематичного дня «З Лего ми навчаємось, з Лего розвиваємось». Головне завдання освітнього процесу в літній період – зміцнення та оздоровлення дитячого організму, збагачення емоційними враженнями, розвиток пізнавальних здібностей, налаштованість на сприймання цікавого, нового, активність і допитливість. В рамках тематичного дня були проведені заходи з використанням конструктора Лего. Це … Продовжити читання “Літо – пора розваг.”

Детальніше
20.Січ.2021
Детальніше
12.Лют.2020

Приємні спогади. В нашому закладі стало традицією кожного року проводити музичне родинне свято” Чарівне Різдво”. Педагоги, батьки і діти мають нагоду поринути в атмосферу дивовижних народних звичаїв та обрядів українського народу, заспівати колядки, пощедрувати. Такі зустрічі дають можливість проявити свої почуття, думки, будять емоційні почуття і переживання, дозволяють зберегти багатовікову культуру українського народу, яка живить … Продовжити читання “Музичне родинне свято” Чарівне Різдво””

Детальніше
03.Чер.2019

14 травня 2019 року на базі Житомирського центру розвитку дитини № 5 було організовано та проведено міський конкурс музично-хореографічних композицій «Мати.Родина.Україна»  з метою вiдзначення Дня Maтepi, Мiжнародного дня ciм’ї, Дня захисту дiтей, поширення, утвердження цiнностi ciм’ї, родинних cтocyнкiв, нацiонально – патрiотичного виховання пiдростаючого поколiння. Учасники конкурсу продемонстрували високий рівень творчостi, гарну музично-виконавську майстерність.   За … Продовжити читання “Мати. Родина. Україна”

Детальніше