Керівник гуртка

05.Сер.2022

Легендарний конструктор Lego люблять як діти, так і дорослі. Ця гра займає лідируючу позицію серед розвиваючих іграшок, адже завдяки лего, в якому присутні різні типи можна розвинути велику кількість навичок. Що розвиває конструктор Лего? Конструктор лего вчить конструювання, яке впливає на різні функції розвитку дитини. Науково доведено, що конструювання в першу чергу розвиває моторику рук. … Продовжити читання “9 причин, чому лего зробить вашу дитину розумнішою.”

Детальніше
05.Сер.2022
Детальніше
29.Жов.2021

У французькому місті Парижі, 28-го жовтня 1892-го року, якийсь ентузіаст, чарівник, популяризатор науки і художник, винахідник і невимовний романтик Еміль Рейно провів демонстрацію дивного для його сучасників видовища – «оптичного театру». Саме у цей день у 1892 році художник та винахідник з Франції Еміль Рено продемонстрував поважній паризькій публіці, котра зібралася у залі «Кабінету фантастики» музею Гревен, «светящиеся пантомимы» — рухомі зображення, відтворені на … Продовжити читання “28 жовтня – Міжнародний день анімації.”

Детальніше
22.Чер.2021

В нашому закладі літо розпочалося з проведення тематичного дня «З Лего ми навчаємось, з Лего розвиваємось». Головне завдання освітнього процесу в літній період – зміцнення та оздоровлення дитячого організму, збагачення емоційними враженнями, розвиток пізнавальних здібностей, налаштованість на сприймання цікавого, нового, активність і допитливість. В рамках тематичного дня були проведені заходи з використанням конструктора Лего. Це … Продовжити читання “Літо – пора розваг.”

Детальніше
16.Чер.2021

Звіт про роботу гуртка «Смайлик» 2020-2021 н. р. керівник гуртка, вихователь Сімчук О. В. Звіт роботи гуртка Смайлик 20 -21 н. р Фотозвіт про роботу ізостудії та гуртка Смайлик 2020-2021 рік

Детальніше