Керівник гуртка

15.Лют.2021

Діти старшої групи № 2, середньої групи № 1, керівник гуртка Скуратівська М. Ю.

Детальніше
11.Лют.2021

З метою ознайомлення дітей з творчістю української видатної письменниці Лесі Українки, а також з нагоди відзначення 150-річчя від дня народження поетеси, діти старшої групи №1 ознайомились з повчальною казкою «Біда навчить». 🐦Вихованці з радістю і захопленням переглянули мультфільм про завзятого горобчика, якого біда і життя навчило та мудрим зробило; грали в гру «Що було спочатку, … Продовжити читання “З нагоди відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки.”

Детальніше
26.Гру.2020

У рамках тематичного тижня «Як уберегтися від коронавірусу» та з метою запобігання коронавірусній хворобі вихованці гуртка «Смайлик», керівник гуртка Сімчук О. В. переглянули відеоматеріал на інтерактивній дошці. На заняттях у дітей формували елементарні уявлення про мікроби, про засоби захисту від хвороботворних мікробів. Вчили дотримуватися правил безпеки всіх членів родини (носити маски індивідуального захисту, ретельно і … Продовжити читання “Тематичний тиждень “Як уберегтися від коронавірусу”.”

Детальніше
13.Жов.2020

Невдовзі Україна святкує славне свято, Це свято – чоловіче, твоє це свято, брате! Це свято тих, хто ладен у будь-яку хвилину Родину захищати і рідну Україну! Хай мир панує завжди і спокій навкруги, Будь-що тобі хай буде, мій брате, до снаги, Хай множаться здобутки, життя хай процвітає, Покровом Божа Матір тебе хай огортає! Вихованці гуртка … Продовжити читання “З Днем захисника Вітчизни!”

Детальніше
11.Чер.2020

Використання фракталів в зображувальній діяльності як інструмент розвитку творчої уяви та креативності дітей  старшого дошкільного віку. Підготувала: вихователь зображувального мистецтва ЖЦРД № 5, керівник гуртка “Веселі фрактальчики” Сімчук О. В. педагогічне звання «Вихователь-методист» Пріоритетним напрямком освітньої системи України, що підтверджено державними законами та нормативними документами, є доступ до якісної освіти. Тому впровадження інноваційних технологій в … Продовжити читання “Використання фракталів в зображувальній діяльності як інструмент розвитку творчої уяви та креативності дітей  старшого дошкільного віку.”

Детальніше