Батьківський всеобуч

15.Бер.2019

Поради психолога батькам першокласників Підготовка до школи – процес і урочистий, і зворушливий одночасно. І не тільки для малюка, який вже через місяць стане ” дорослим” школярем, але і для його мами і тата. Часом більше самих першокласників хвилюються їхні батьки, які мучаться думкою, чи готовий їх синок чи донька до першого класу. До того … Продовжити читання “Ведемо дитину в перший клас”

Детальніше
20.Гру.2018

Детальніше за посиланням >>>>>>>> Відкрити

Детальніше
13.Гру.2018

Детальніше за посиланням >>>>>>>>>>>   Презентація ПРАВА ДИТИНИ   Детальніше за посиланням >>>>>>>>>>>  ПРОТИДІЯ домашньому насильству

Детальніше
15.Чер.2018

Здоровий спосіб життя Дошкільний вік ваших дітей – це важливий період для виховання й розвитку тих умінь і навичок, які слугуватимуть їх здоров΄ю все життя. І не менш важливий період для закладання підвалин міцного здоров΄я, здорової психіки, моральної стійкості, гармонійного розвитку, уміння і потреби саморозвитку. Дитині необхідні розумні правила і обмеження, які поступово з΄являються в … Продовжити читання “Поради батькам”

Детальніше
16.Бер.2018

Шановні батьки, пам’ятайте! Тільки разом у співпраці з колективом центру розвитку дитини, дошкільних закладів можна досягти бажаних результатів у вихованні й навчанні ваших дітей. Обов’язково постійно цікавтесь розвитком, навчанням і поведінкою ваших дітей. Для цього відвідуйте заняття, батьківські збори. Щоденно цікавтесь навчанням дитини. Радійте її успіхам, допомагайте узагальнювати, співставляти, аналізувати вивчене, прочитане, побачене. Не дратуйтесь … Продовжити читання “Пам’ятка для батьків”

Детальніше