Батьківський всеобуч

14.Лис.2019

      Як  навчити дитину самостійності, захистивши при цьому від усіляких небезпек та не зарубавши на корені допитливість, прагнення пізнавати світ та діяти? Для багатьох батьків це питання залишається одним із найбільш непростих у вихованні. Що таке самостійність? Говорячи про самостійність як про важливу особистісну рису, дитячі педагоги та психологи мають на увазі: А … Продовжити читання “Самостійність дошкільника”

Детальніше
15.Бер.2019

Поради психолога батькам першокласників Підготовка до школи – процес і урочистий, і зворушливий одночасно. І не тільки для малюка, який вже через місяць стане ” дорослим” школярем, але і для його мами і тата. Часом більше самих першокласників хвилюються їхні батьки, які мучаться думкою, чи готовий їх синок чи донька до першого класу. До того … Продовжити читання “Ведемо дитину в перший клас”

Детальніше
20.Гру.2018

Детальніше за посиланням >>>>>>>> Відкрити

Детальніше
13.Гру.2018

Детальніше за посиланням >>>>>>>>>>>   Презентація ПРАВА ДИТИНИ   Детальніше за посиланням >>>>>>>>>>>  ПРОТИДІЯ домашньому насильству

Детальніше
15.Чер.2018

Здоровий спосіб життя Дошкільний вік ваших дітей – це важливий період для виховання й розвитку тих умінь і навичок, які слугуватимуть їх здоров΄ю все життя. І не менш важливий період для закладання підвалин міцного здоров΄я, здорової психіки, моральної стійкості, гармонійного розвитку, уміння і потреби саморозвитку. Дитині необхідні розумні правила і обмеження, які поступово з΄являються в … Продовжити читання “Поради батькам”

Детальніше