Статті

14.Лис.2019

      Як  навчити дитину самостійності, захистивши при цьому від усіляких небезпек та не зарубавши на корені допитливість, прагнення пізнавати світ та діяти? Для багатьох батьків це питання залишається одним із найбільш непростих у вихованні. Що таке самостійність? Говорячи про самостійність як про важливу особистісну рису, дитячі педагоги та психологи мають на увазі: А … Продовжити читання “Самостійність дошкільника”

Детальніше
15.Бер.2019

Поради психолога батькам першокласників Підготовка до школи – процес і урочистий, і зворушливий одночасно. І не тільки для малюка, який вже через місяць стане ” дорослим” школярем, але і для його мами і тата. Часом більше самих першокласників хвилюються їхні батьки, які мучаться думкою, чи готовий їх синок чи донька до першого класу. До того … Продовжити читання “Ведемо дитину в перший клас”

Детальніше
13.Лют.2019

       07 лютого 2019 року в ЦРД №5 було проведено  супроводжуючий тренінг для педагогів закладів, які є учасниками проекту ” Сприяння освіті” в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між МОН України та the LEGO Foundation.        Тренер, Світлана Бондар під час тренінгу ще раз переконала всіх учасників у важливості використання ігрового підходу в розрізі сучасних … Продовжити читання “Тренінг учасників проекту ” Сприяння освіті””

Детальніше
20.Гру.2018

Детальніше за посиланням >>>>>>>> Відкрити

Детальніше
13.Гру.2018

Детальніше за посиланням >>>>>>>>>>>   Презентація ПРАВА ДИТИНИ   Детальніше за посиланням >>>>>>>>>>>  ПРОТИДІЯ домашньому насильству

Детальніше